NOC MUZEÓW 20 Maj 2017

Jeżeli nie lubisz wcześnie chodzić spać, jeżeli nudzą Cię klasyczne wystawy muzealne, jeżeli poszukujesz nietuzinkowych i nieoczywistych atrakcji to jesteśmy miejscem, które musisz odwiedzić.

20 maja zapraszamy na niesamowitą NOC w naszym MUZEUM! W klimatycznej scenerii pradawnego lasu wspólnie odszukamy śladów pierwszych nafciarzy. Stara kopalnia znowu odżyje a nasi goście będą mogli poznać dzieje przemysłu naftowego, który miał swój początek nie w dalekiej Ameryce, ale właśnie tu, w maleńkiej Bóbrce.


Zapraszamy:
o 18.30 rozdanie nagród w konkursie plastycznym „Co wiemy o ropie naftowej”,

w godzinach: 19.00; 20.00; 21.00; 22.00; 23.00;
Zorganizowane grupy ruszą z przewodnikiem w podróż w czasy Ignacego Łukasiewicza, Karola Klobassy i Tytusa Trzecieskiego. Zobaczą jak funkcjonowała dawna kopalnia, zajrzą w głąb pradawnych szybów ropnych i spotkają duchy przeszłości, które ośmielone magią nocy opowiedzą o minionych czasach…

Muzeum otwarte będzie od 19.00 do 24.00
Najstarsza w świecie, nadal czynna kopalnia ropy naftowej zaprasza! Tej nocy musicie być z nami!

Old news

  • Wystawa ENERGIA Z ZIEMI

    Muzeum w Bóbrce zaprasza na wystawę Energia z Ziemi, przybliżającą wykorzystanie w gospodarce polskiej gazu zaazotowanego oraz ropy naftowej ze złóż eksploatowanych przez PGNiG SA Oddział w Zielonej Górze.

  • Unieważnienie konkursu na projekt strony internetowej

    Uprzejmie informujemy, że konkurs na projekt nowej strony internetowej Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce, ogłoszony 21 marca 2017 r. zostaje unieważniony.

    Powodem unieważnienia jest brak możliwości rozstrzygnięcia I etapu konkursu (wybór trzech najlepszych uczestników) oraz przeprowadzenia dalszego postępowania zgodnie z przyjętym regulaminem, z uwagi na fakt, że do konkursu zgłosił się tylko jeden uczestnik.

  • Mała gastronomia

Cookies

This site uses Cookies files, which are installed in your web browser. More in Privacy Policy