Muzeum na szlaku złote podkarpackie

Ideą Złotej Polski jest propagowanie Dziedzictwa Narodowego Polski: wartości historycznych, kulturowych i krajobrazowych naszego kraju.
 
Razem z naszymi Partnerami tworzymy kolekcję medali pamiątkowych o wartości numizmatycznej i kolekcjonerskiej.Ta wyjątkowa kolekcja medali dostępna jest tylko i wyłącznie w danym miejscu na Szlaku – nie można jej dostać nigdzie indziej.

Aby zdobyć kolekcję trzeba przejść Szlak – odwiedzić wszystkie miejsca wpisane w Szlak.
Celem Projektu Złota Polska jest promocja obiektów dziedzictwa kultury, historii i przyrody Polski.

Starsze aktualności

 • Wiek Nafty - marzec 2016

  Marcowy numer „Wieku Nafty” zaczynamy od wspomnienia Jubileuszu 25 lecia ukazania się pierwszego numeru "Wieku Nafty". Jesteśmy z naszymi czytelnikami już ćwierć wieku.
  Pierwszy artykuł tego numery kontynuuje cykl zapomnianych karpackich kopalń. Tym razem przywołamy historię kopalni ropy naftowej i gazu ziemnego Węglówka.
  Kolejny materiał porusza problem wykorzystania gazu ziemnego w przemyśle chemicznym na przykładzie GRUPY AZOTY S.A..

  Serdecznie zapraszamy do lektury.

 • Bieg im. Ignacego Łukasiewicza ZIEMIĄ KROŚNIEŃSKĄ

  W niedzielę 26 czerwca o godzinie 16.00 w Muzeum rozpocznie się Bieg im. Ignacego Łukasiewicza ZIEMIĄ KROŚNIEŃSKĄ. Celem imprezy jest popularyzacja biegów masowych, promocja powiatu krośnieńskiego oraz Gminy Miejsce Piastowe. Bieg rozpoczyna się w Muzeum w Bóbrce. Meta jest zlokalizowana na stadionie
  L-UKS „Burza” w Rogach.

 • Zapytanie ofertowe - Remont elewacji budynku pawilonu głównego

  Remont elewacji budynku pawilonu głównego w Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce.

Cookies

Ta strona uzywa plików Cookies, które instalowane są na Twoim komputerze. więcej w Polityce prywatności