Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny

W dniach 24-25 września Muzeum w Bóbrce będzie uczestniczyć w programie "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny", którego koordynatorem jest Ministerstwo Sportu i Turystyki.

W ten weekend będzie można zakupić bilety uprawniające do zwiedzania Muzeum z 50% rabatem.

Serdecznie zapraszamy, taki weekend zdarza się niezwykle rzadko.
Muzeum będzie czynne w godzinach 9.00-17.00.
Promocja obejmuje bilety normalne.
Dla turystów indywidualnych oraz grup zorganizowanych będzie dostępny przewodnik, ale tylko po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji!
Tel. 13 43 33 478; email: rezerwacja@bobrka.pl


 

Starsze aktualności

  • Nowa galeria Mustang Race 2016

    Zapraszamy do obejrzenia nowych fotografii w zakładce galeria z ostatniej imprezy w naszym muzeum Mustang Race 2016.

  • Mustang Race 2016

    Mustang Klub Polska po raz szósty zaprasza na jedną z najciekawszych imprez motoryzacyjnych w Polsce. 10 sierpnia 2016 roku z z Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza wystartuje 50 Fordów Mustangów. Dzień później impreza zawita do historycznego Zamościa, gdzie stajnie zamkowe ugoszczą rumaki. W piątek kolumna dotrze do Janowa Podlaskiego by w sobotę zakończyć na mazurskim Zamku w Rynie.

  • Świetlne miasto 2016

    31 lipca będziemy obchodzić kolejną rocznicę zapalenia lampy naftowej. Z tej okazji, właśnie w tym dniu w Krośnie odbędzie się impreza Świet(l)ne miasto Krosno. Będzie można, zobaczyć urządzenia do wydobywania ropy, zbadać i zaprogramować roboty, wędrować w głąb Ziemi odkrywając skamieliny, czy przenieść się w przestrzeń kosmiczną w plenerowym planetarium.

Cookies

Ta strona uzywa plików Cookies, które instalowane są na Twoim komputerze. więcej w Polityce prywatności