Polska zobacz więcej - Weekend za pół ceny

W dniach 1 – 2 kwietnia 2017 Muzeum w Bóbrce będzie uczestniczyć w programie "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny", którego organizatorem jest Polska Organizacja Turystyczna.

W ten weekend będzie można zakupić bilety uprawniające do zwiedzania Muzeum z 50% rabatem.


Serdecznie zapraszamy, taki weekend zdarza się niezwykle rzadko.
Muzeum będzie czynne w godzinach 8.00-16.00.

Promocja obejmuje bilety normalne.

Dla turystów indywidualnych oraz grup zorganizowanych będzie dostępny przewodnik, ale tylko po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji!
Tel. 13 43 33 478; email: rezerwacja@bobrka.pl
 
 

Starsze aktualności

  • Spotkanie Prezesa Zarządu Fundacji Bóbrka dr Pawła Fornala z Prorektorem dr hab. inż., prof. PRz Mariuszem Oleksym

    10 lutego odbyło się w budynku Politechniki Rzeszowskiej spotkanie prezesa Zarządu Fundacji Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza dr. Pawła Fornala z Prorektorem ds. rozwoju i kontaktów z gospodarką dr. hab. inż., prof. PRz Mariuszem Oleksym. Celem spotkania było omówienie kierunków działań w aspekcie praktycznego wykorzystania potencjału oraz wypracowania modelu partnerskiego tych dwóch jednostek.

  • Wiek nafty 4/2016

    Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kolejnym numerem Wieku Nafty. Czytelnicy mogą zaleźć w nim m.in. ciąg dalszy opowieści o kopalniach "czarnego złota" tym razem w okolicach Brzozowa. Na kolejnych stronach czasopisma, można poznać działalność konspiracyjną prowadzoną w czasie okupacji niemieckiej na kopalni Jaszczew.

  • Aktualności

    W dniu 1 listopada Muzeum będzie nieczynne.

Cookies

Ta strona uzywa plików Cookies, które instalowane są na Twoim komputerze. więcej w Polityce prywatności