Przetargi

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty - kotłownia

Dotyczy zamówienia na: Remont budynku Kotłowni w Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce.

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty - sprawozdanie

Dotyczy zamówienia na: Badanie sprawozdania finansowego Fundacji Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce za rok 2016.

Zapytanie ofertowe - Remont budynku Kotłowni w Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce.

Zakres zamówienia obejmuje remont budynku kotłowni w Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce.

Zapytanie ofertowe - Remont elewacji budynku pawilonu głównego

Remont elewacji budynku pawilonu głównego w Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce.

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

Dotyczy zamówienia na: Remont i przebudowa Domu Łukasiewicza w Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce – etap II.

Zapytanie ofertowe - Remont i przebudowa Domu Łukasiewicza

Remont i przebudowa Domu Łukasiewicza w Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce – etap II.

Zapytanie ofertowe - Remont i przebudowa Domu Łukasiewicza

Remont i przebudowa Domu Łukasiewicza w Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce – etap I część 2

Zapytanie ofertowe na Remont i przebudowę Domu Łukasiewicza - etap I

W załączeniu zamieszczamy zapytanie ofertowe na wykonanie zadania: Remont i przebudowa Domu Łukasiewicza w Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce – etap I. Zapraszamy zainteresowanych do zapoznania...

Cookies

Ta strona uzywa plików Cookies, które instalowane są na Twoim komputerze. więcej w Polityce prywatności