Przetargi

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty - punkt gastronomiczny

Dotyczy zamówienia na: Prowadzenie punktu gastronomicznego w Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce

Zapytanie ofertowe - Prowadzenie punktu gastronomicznego w Muzeum Przemysłu Naftowego

Prowadzenie punktu gastronomicznego w Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce:
a) najem lokalu o powierzchni 74 m2 w okresie od 1 kwietnia 2018 r. do 31 października 2018 r.;
b) zapewnienie...

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty - strona internetowa

Dotyczy zamówienia na: Wykonanie nowej strony internetowej Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce z przeniesieniem zawartości ze strony www.bobrka.pl na nowa stronę pod tym samym adresem z usługą...

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty- wycinka drzew

Dotyczy zamówienia na wycinkę sanitarną chorych drzew na terenie Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce w liczbie 60 sztuk, które stanowią zagrożenie dla eksponatów muzealnych i turystów.

Zapytanie ofertowe-wycinka drzew na terenie MPNiG w Bóbrce

Zakres zamówienia obejmuje wycinkę sanitarną chorych drzew na terenie Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce w liczbie 60 sztuk, które stanowią zagrożenie dla eksponatów muzealnych i turystów....

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty - kotłownia

Dotyczy zamówienia na: Remont budynku Kotłowni w Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce.

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty - sprawozdanie

Dotyczy zamówienia na: Badanie sprawozdania finansowego Fundacji Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce za rok 2016.

Zapytanie ofertowe - Remont budynku Kotłowni w Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce.

Zakres zamówienia obejmuje remont budynku kotłowni w Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce.

Zapytanie ofertowe - Remont elewacji budynku pawilonu głównego

Remont elewacji budynku pawilonu głównego w Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce.

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

Dotyczy zamówienia na: Remont i przebudowa Domu Łukasiewicza w Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce – etap II.

Zapytanie ofertowe - Remont i przebudowa Domu Łukasiewicza

Remont i przebudowa Domu Łukasiewicza w Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce – etap II.

Zapytanie ofertowe - Remont i przebudowa Domu Łukasiewicza

Remont i przebudowa Domu Łukasiewicza w Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce – etap I część 2

Zapytanie ofertowe na Remont i przebudowę Domu Łukasiewicza - etap I

W załączeniu zamieszczamy zapytanie ofertowe na wykonanie zadania: Remont i przebudowa Domu Łukasiewicza w Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce – etap I. Zapraszamy zainteresowanych do zapoznania...

Cookies

Ta strona uzywa plików Cookies, które instalowane są na Twoim komputerze. więcej w Polityce prywatności