Certyfikat Najlepszy Produkt Podkarpacki

Z wielką radością ogłaszamy, iż Muzeum w Bóbrce otrzymało tytuł „Najlepszy Produkt Podkarpacki. Certyfikat Regionalny dla atrakcyjnego i przyjaznego turystom produktu”. Nagroda jest efektem wspólnej i zgodnej współpracy całej załogi bobrzeckiego Muzeum. Podczas I Podkarpackiego forum Turystycznego organizowanego przez Marszałka Województwa Podkarpackiego i Podkarpacką Regionalną Organizację Turystyczną Pani Dyrektor Barbara Olejarz otrzymała statuetkę „…za serce oddane turystyce”.

Zachęcamy również do głosowania na nasze Muzeum w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny 2022 CERTYFIKAT INTERNAUTÓW. Produkty turystyczne zgłaszane do głosowania internautów to nowatorskie i interesujące miejsca, które zapewniają turystom wysokiej jakości przeżycia i różnego rodzaju doznania. Wybierz Muzeum w Bóbrce miejsce wyjątkowe, przepełnione zapachem ropy naftowej, pełne niesamowitej historii, ale i ciężkiej pracy prekursorów przemysłu naftowego

GŁOSUJEMY tutaj: https://www.polska.travel/…/wybierz-najlepszy-produkt… aby zagłosować należy otworzyć obrazek danego produktu, a następnie nacisnąć przycisk „GŁOSUJ”.

Głosowanie trwa do 31 października 2022 roku, do godziny 23:59:59. Głosować można każdego dnia. Atrakcja, która uzyska największą liczbę oddanych głosów zdobędzie Certyfikat Internautów 2022 przyznawany przez Polską Organizację Turystyczną.

Certyfikaty Polskiej Organizacji Turystycznej to najważniejsza nagroda w branży. Stanowi ona rekomendację i gwarancję usług na najwyższym poziomie. Podnosi rangę produktu turystycznego, wzmacnia jego pozycję w ofertach dla klientów, dzięki czemu marka danego produktu staje się rozpoznawalna w całym kraju a nawet za granicą.

Fundatorzy

Sponsorzy

Jak trafić do muzeum