53. Obróbka otworu eksploatacyjnego.

Obróbka otworu eksploatacyjnego przy wykorzystaniu urządzeń takich jak: winda wyciągowa produkcji polskiej z roku 1993 WEG-175, maszt kratowy MES-15. Tego typu obróbkę stosuje się w celu regeneracji elementów wydobywczych znajdujących się wewnątrz odwiertu. Polega ona na wyciągnięciu tłoka na żerdziach wydobywczych oraz cylindra na rurkach wydobywczych. Po ich regeneracji zapuszcza się je ponownie do odwiertu, zagłowicza i łączy poprzez cięgna elastyczne do żurawia pompowego Te1,8/40 s.

Fundatorzy

Darczyńcy

Jak trafić do muzeum